ONLINE: Od 19:00 hostíme Jablonec

V předposledním domácím utkání sezony přivítají sešívaní od 19:00 v rámci 3. kola skupiny o titul Jablonec.

V předposledním domácím utkání ročníku 2019/20 přivítají sešívaní od 19:00 pátý FK Jablonec. Po pojistce titulu v minulém kole proti Plzni se trenér Jindřich Trpišovský rozhodl protočit základní sestavu a dát možnost i hráčům, kteří na jaře nenastupovali příliš často. Při volbě soupisky se nemohl spolehnout kromě Davida Hovorky a Petara Olayinky jen na Tomáše Holeše, kterého trápí stále drobné zdravotní potíže.

Ondřeje Koláře mezi třemi tyčemi nahradí Jakub Markovič, Davida Zimu na stoperu pak Ladislav Takács. Oscar Dorley se postaví na pravý kraj zálohy místo Lukáše Masopusta. O zužitkování gólových šancí se budou starat Petar Musa na hrotu a Júsuf Hilál v prostoru pod ním. Na lavičce náhradníků je připraven João Felipe.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Sestava: Markovič – Coufal, Kúdela, Takács, Bořil – Stanciu, Ševčík – Oscar, Júsuf, Provod – Musa
Lavička: Kovář, Tecl, Hellebrand, Felipe, Frydrych, Traoré, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste v Edenu, nebo nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články