ONLINE: Od 19:00 hostíme Jablonec

V předposledním domácím utkání sezony přivítají sešívaní od 19:00 v rámci 3. kola skupiny o titul Jablonec.

V předposledním domácím utkání ročníku 2019/20 přivítají sešívaní od 19:00 pátý FK Jablonec. Po pojistce titulu v minulém kole proti Plzni se trenér Jindřich Trpišovský rozhodl protočit základní sestavu a dát možnost i hráčům, kteří na jaře nenastupovali příliš často. Při volbě soupisky se nemohl spolehnout kromě Davida Hovorky a Petara Olayinky jen na Tomáše Holeše, kterého trápí stále drobné zdravotní potíže.

Ondřeje Koláře mezi třemi tyčemi nahradí Jakub Markovič, Davida Zimu na stoperu pak Ladislav Takács. Oscar Dorley se postaví na pravý kraj zálohy místo Lukáše Masopusta. O zužitkování gólových šancí se budou starat Petar Musa na hrotu a Júsuf Hilál v prostoru pod ním. Na lavičce náhradníků je připraven João Felipe.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Sestava: Markovič – Coufal, Kúdela, Takács, Bořil – Stanciu, Ševčík – Oscar, Júsuf, Provod – Musa
Lavička: Kovář, Tecl, Hellebrand, Felipe, Frydrych, Traoré, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste v Edenu, nebo nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Zápas jsme zvládli jako tým. Hráli jsme velice dobře

dnes
Po remízovém derby si čas na pár otázek našel i brankář sešívaných a dost možná i největší letošní osobnost ligy Ondřej Kolář. Ten se stal i rekordmanem v počtu vychytaných nul za sezonu. „Číslo, které jsme překonali, je neuvěřitelné,“ míní gólman.

Byl to náročný rok. Byli jsme ale nejlepší a jsme po právu mistři

včera
Jan Bořil dovedl Slavii jako kapitán k titulu a mohl jej tak po posledním zápase slavnostně zvednout nad hlavu. „Být kapitánem je pro mě obrovská osobní pocta. Už jenom to stát se kapitánem, natož zvednout pohár," dojímal se po derby.

Obhajoba byla ještě těžší, než zisk prvního titulu

včera
Sešívaní v posledním zápase sezony remizovali se Spartou a zvedli nad hlavu pohár pro mistra ligy. „Jediná kaňka je, že jsme nevstřelili kýženou branku," říká Jindřich Trpišovský.

Další články