ONLINE: Od 19:00 hostíme Jablonec

V předposledním domácím utkání sezony přivítají sešívaní od 19:00 v rámci 3. kola skupiny o titul Jablonec.

V předposledním domácím utkání ročníku 2019/20 přivítají sešívaní od 19:00 pátý FK Jablonec. Po pojistce titulu v minulém kole proti Plzni se trenér Jindřich Trpišovský rozhodl protočit základní sestavu a dát možnost i hráčům, kteří na jaře nenastupovali příliš často. Při volbě soupisky se nemohl spolehnout kromě Davida Hovorky a Petara Olayinky jen na Tomáše Holeše, kterého trápí stále drobné zdravotní potíže.

Ondřeje Koláře mezi třemi tyčemi nahradí Jakub Markovič, Davida Zimu na stoperu pak Ladislav Takács. Oscar Dorley se postaví na pravý kraj zálohy místo Lukáše Masopusta. O zužitkování gólových šancí se budou starat Petar Musa na hrotu a Júsuf Hilál v prostoru pod ním. Na lavičce náhradníků je připraven João Felipe.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Sestava: Markovič – Coufal, Kúdela, Takács, Bořil – Stanciu, Ševčík – Oscar, Júsuf, Provod – Musa
Lavička: Kovář, Tecl, Hellebrand, Felipe, Frydrych, Traoré, Masopust

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste v Edenu, nebo nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Vzpomínky na Kluž jsou krásné, čeká nás ale další těžký tým

včera
Na loňský postup a svůj pojišťující gól do sítě Kluže vzpomíná kapitán Jan Bořil rád. Zároveň ale očekává před domácím utkáním play-off Ligy mistrů proti dánskému FC Midtjylland tvrdý boj.

Soupeř má podobný rukopis jako my, čekám vyrovnaný souboj

včera
Sešívané v úterý čeká první utkání play-off Ligy mistrů proti Midtjyllandu. „V sestavě jsme přemýšleli nad třemi jmény,“ říká Jindřich Trpišovský.

Na Midtjylland s pozitivní bilancí proti dánským klubům

včera
Sešívaní odehráli ve své historii deset soutěžních zápasů proti klubům z Dánska. Osm z nich dokázali vyhrát, prohráli jen jediný.

Další články