ONLINE: Od 18:00 završení sezony proti Spartě

V posledním utkání sezony přivítají sešívaní od 18:00 Spartu. Na lavici jsou připravení i David Hovorka s Peterem Olayinkou. Po skončení 296. derby bude následovat slavnostní předání titulu.

Sešívané čeká od 18:00 poslední utkání ročníku 2019/2020 proti rivalům z Letné, a tak lze očekávat souboj plný emocí a nasazení, i když je o titulu už dva týdny rozhodnuto. Podle toho vypadal i výběr základní sestavy. Trenér Jindřich Trpišovský se vytasil s výjimkou Ondřeje Kúdely se složením hráčů, kteří pravidelně nastupovali na jaře v základu.

Pro 296. derby se nemůže kromě zmíněného Ondřeje Kúdely spolehnout ani na Ladislava Takácse a Mohameda Tijaniho kvůli zdravotním potížím, na Petara Musu pak kvůli disciplinárnímu trestu za dvě žluté karty v nadstavbě. Naopak po dlouhé době je trenérovi k dispozici David Hovorka a Peter Olayinka, kteří jsou oba přítomni pro poslední zápas sezony na lavici náhradníků.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Fotbal, studio startuje v 17:15.

Sestava: Kolář – Coufal, Frydrych, Zima, Bořil – Ševčík, Holeš – Masopust, Stanciu, Provod – Tecl
Lavička: Kovář, Hovorka, Olayinka, Hellebrand, Oscar, Traoré, Júsuf

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Edenu, nebo nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

To, že budu hrát v základu, jsem vůbec nečekal

včera
Svůj první start v základní jedenácte si proti Brnu připsal Matěj Jurásek, který debutoval už v minulém kole proti Opavě.

Vítězství nás stál statický a pomalý první poločas

včera
Sešívaní podruhé v sezoně ztratili body, s brněnskou Zbrojovkou pouze remizovali 1:1. „V závěru zápasu jsme nedali tři vyložené šance. Za to přišel trest v podobě vyrovnání,“ říká Jindřich Trpišovský.

Slavia neudržela vedení a remizuje s Brnem 1:1

včera
Sešívaní šli proti Brnu do vedení zásluhou Abdallaha Simy, Brno ale v samotném závěru dokázalo srovnat na konečných 1:1. Slavia si tak připisuje druhou bodovou ztrátu v ligovém ročníku.

Další články