Panáci na tribuně

Slavia spolu s Fortunou v rámci koronavirových opatření pozvala fanoušky na stadion alespoň symbolicky prostřednictvím panáků, které nesly obličeje sešívaných fanoušků.

Figuríny pak spolu s reálnými fanoušky oslavily se Slavií zisk jubilejního 20. ligového titulu. Část fanoušků, která si panáka s vlastní podobiznou zakoupila, si ho už po utkání donesla domů, další část si však v rámci oslav odnesli jako suvenýr ostatní fanoušci.

Pokud se to stalo právě vám, svého panáka nemáte a chtěli byste ho, napište na: soutez@ifortuna.cz. Společně s Fortunou vám vytiskneme figurínu novou, kterou si budete moci vyzvednout.

Výtěžek 250 Kč z prodeje každé figuríny jde na podporu a rozvoj slávistické akademie. Pokud jste v rámci nákupu panáka získali nový slávistický dres, bude vám doručen po oficiálním představení, které by mělo proběhnout před novým ligovým ročníkem.

Fotografie jednotlivých fanoušků si můžete prohlédnout v galerii níže.

Fotogalerie

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články