Na 140 dětí se zúčastnilo letního fotbalového kempu

Úspěšně jsme ukončili další ročník fotbalových letních kempů. Ve dvou turnusech se kempu zúčastnilo na 140 dětí.

Proběhl šestý ročník Slávistických fotbalových kempů. Ve dvou turnusech 28.6. - 3.7.2020 a 5.7. - 10.7.2020 se Slávistického kempu zúčastnilo na 140 dětí. Účastníci kempu se mohli těšit z připraveného tréninkového procesu trenéry mládežnické akademie a ze spousty dalších i mimo fotbalových aktivit.

„Už šestý ročník fotbalových kempů SK Slavia Praha se uskutečnil v Edenu, kde jsme měli k dispozici vynikající zázemí včetně bazénu, sportovních hal nebo plážového volejbalu. Letos nebylo zase takové horko, tak se nám i lépe trénovalo. Jsme rádi, že jsme, i přes některá hygienická omezení vše naplánované zvládli. Jedinou výjimkou byla bohužel návštěva hráčů A-týmu, ale věříme, že příští ročník bude moct kemp proběhnout i za jejich účasti,“ dodává a pochvaluje si letošní ročník vedoucí kempu Michal Novák.

Děkujeme Globusu a Fit müsli tyčinka za partnerství při pořádání 6.ročníku fotbalového kempu.

   

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články