Slávisté zahájili kondiční soustředění

Slávisté se ve čtvrtek sešli na kondičním soustředění v rakouském Aigenu. Zde budou pod dohledem trenérského týmu nabírat formu do 1. srpna.

Po dvoutýdenní dovolené se sešívaní setkali v Rakousku, kde je po obědě čekalo odpolední rozběhání. „Čtrnáct dní bylo na odpočinek dostatečných, byli jsme s rodinou na dovolené na Slovensku v termálech, takže tam jsem zregeneroval a jsem plný síly,“ říká obránce Tomáš Holeš.

V Aigenu se po dovolené hlásil i Stanislav Tecl. „Bylo to rychlé, uteklo to jako voda, ale stačilo to, už mi fotbal chyběl a těšil jsem se zpět do kabiny na kluky,“ přiznává.

V následujících dnech čeká celý tým nabírání kondice. „Moc se na to netěším, ale vždycky to zvládneme a ani tentokrát to nebude výjimka. Uděláme, co je potřeba, a myslím, že to nebude velký problém,“ věří útočník sešívaných.

„Na tu počáteční dřinu se vážně netěším, protože ty běhy jsou náročné, ale co se dá dělat,“ souhlasí Tomáš Holeš.

Vzhledem k nejisté situaci ohledně pandemie koronaviru si hráči chválí výběr místa soustředění. „Je dobré, že jsme zde takto zavřeni na hotelu, když zase začíná virus řádit. Jsem rád, že budeme izolovaní a v bezpečí,“ dodává Holeš.

„V lese snad moc lidí potkávat nebudeme, ale samozřejmě si musíme dát pozor a být opatrní, vyvarovat se velkých akcí. Asi je pro nás lepší, že budeme v Rakousku v lese stranou od lidí,“ doplňuje ho Tecl.

Aktuální složení kádru pro soustředění naleznete zde

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články