Hráči z B-týmu míří na hostování

Několik hráčů nezačalo přípravu v sešívaném dresu, ale připravují se s jinými celky.

Lukáš Červ, Tomáš Vlček

Tato dvojice hráčů bude v sezoně hostovat v druholigové Vysočině Jihlava. Aktuálně se řeší detaily jejich hostování.

Daniel Kosek

Daniel Kosek bude v sezoně hostovat na severu Čech ve Slovanu Liberec.

Matěj Valenta

Matěj Valenta má za sebou hostování v Ústí nad Labem a aktuálně se dolaďují podmínky jeho trvalého přestup do Českých Budějovic. Slavia si udržuje možnost zpětného odkupu hráče za příznivých podmínek.

Ladislav Krobot

Ladislav Krobot odchází do Mladé Boleslavi jako volný hráč, který se Slavií neprodloužil smlouvu. Jelikož se jedná o hráče do 23 let, tak Slavia za Krobota získává tréninkové kompenzace. 

Jan Vejvar, Martin Otáhal, Michal Vaněk

Michal Vaněk v současné době absolvuje testy, a tato trojice hráčů by měla v sezoně hostovat v druholigovém Vyšehradu. Aktuálně se dolaďují podmínky jejich hostování.

Martin Vantruba

Martin Vantruba se zúčastnil testů v dánském FC Nordsjælland. Aktuálně se řeší jeho následný posun. Pokud nepřijde vhodná nabídka, bude v nadcházející sezoně působit v rezervním týmu sešívaných.

Vojtěch Šilhan

Vojtěch Šilhan v současné době absolvuje testy v Ústí nad Labem.

Nedžad Zinhasovič

Nedžad Zinhasovič vyjádřil zájem o angažmá ve Vlašimi. Slavia nyní komunikuje s Vlašimí o trvalém přestupu a jeho detailech.

Jiří Janoušek

U Jiřího Janouška se čeká na vyjádření ze slovenského týmu. Pokud by ze Slovenska zájem nebyl, jsou v řešení kluby z Čech.

„Všichni tito hráči už přerostli třetiligový fotbal. Je zapotřebí, aby udělali další krok, a proto jsme se rozhodli že zamíří na hostování či přestupy. Snažíme se dělat vše pro jejich dobro a jejich postupný rozvoj. U hráčů na přestup si samozřejmě snažíme držet určité možnosti a nástroje pro jejich případný návrat za příznivých podmínek,“ říká k přesunům člen představenstva a sportovního úseku Jiří Bílek.

Aktuálně

Tomáš Souček opanoval anketu Zlatý míč ČR

dnes
Tomáš Souček získal Zlatý míč pro nejlepšího českého hráče uplynulé sezony.

Sešívaní odjeli na herní soustředění

včera
Sešívaní v úterý ráno odjeli na herní soustředění do rakouského Laa an der Thaya. Do užšího kádru, který odehraje čtyři utkání, se vešlo 28 hráčů.

Utkání v Rakousku kvůli COVID bez diváků

včera
Sešívané čekají v období od 5. do 14. srpna čtyři přípravná utkání. Vzhledem k aktuální koronavirové situaci se zápasy odehrají bez diváků.

Další články