ONLINE: Od 17:45 příprava proti MOL Fehérvár FC

Od 17:45 čeká sešívané druhé přípravné utkání rakouského kempu. Soupeřem jim bude tentokrát maďarský MOL Fehérvár FC. Zápas odvysílá v přímém přenosu Slavia TV.

Sešívaní odehrají od 17:45 v rakouském Frauenkirchenu druhé přípravné utkání herního kempu. Tentokrát se střetnou s druhým celkem maďarské nejvyšší soutěže MOL Fehérvár FC.

Trenér Jindřich Trpišovský se na rozdíl od prvního poločasu úvodního utkání rozhodl pro tradiční rozestavení 4–2–3–1, ve kterém sešívaní nastupovali ve většině zápasů minulé sezony. Podle toho vypadá i zvolená základní sestava, která do značné míry kopíruje tu, ve které sešívaní hráli na jaře. Výjimkou je Ondřej Karafiát, který poprvé za sešívané od přestupu nastoupí v základní sestavě. Do branky se na rozdíl od úvodního utkání také vrací jednička Ondřej Kolář.

Utkání odvysílá v přímém přenosu Slavia TV.

Sestava: Kolář – Coufal, Zima, Karafiát, Bořil – Holeš, Ševčík – Masopust, Stanciu, Provod – Tecl
Náhradníci: Markovič, Hovorka, van Buren, Oscar, Beran, Takács, Frydrych, Malínský, Traoré, Lingr, Musa

Přímým přenosem přípravného utkání v Rakousku proti MOL Fehérvár FC vás provede Slavia TV!

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Aktuálně

Bylo v našich silách, abychom postoupili

dnes
„Měli jsme to všechno dobře rozehrané. Kdybychom tu penaltu neudělali, tak bychom asi postoupili,“ říká po středečním rozplynutí snu o Lize mistrů Lukáš Masopust.

Plně se musíme soustředit na nedělní zápas. Jiný lék není

dnes
Sešívaní padli po sporném rozhodnutí sudího na hřišti Midtjyllandu. ​„Říkal jsem sudímu, jak je to pro nás důležité, ať se jde podívat. Řekl mi, že věří VARu,“ říká Jindřich Trpišovský.

Je to obrovské zklamání

včera
Nejprve pokutový kop Kaby zneškodnil, VAR ale poté nařídil opakování penalty: „Dával jsem si na to pozor, jsem přesvědčený, že jsem krok dopředu neudělal," říká brankář Ondřej Kolář.

Další články