ONLINE: Od 19:30 proti nováčkovi z Pardubic

Sešívaní se od 19:30 vrací po reprezentační pauze utkáním 3. kola FORTUNA:LIGY. V Ďolíčku se utkají s nováčkem soutěže z Pardubic.

Na ligové trávníky po reprezentační pauze se sešívaní vrátí soubojem s nováčkem soutěže a mistrem uplynulého ročníku FNL z Pardubic. S ním se od 19:30 střetnou v rámci 3. kola FORTUNA:LIGY na jejich letošním exilovém hřišti v Ďolíčku. 

Trenéru Jindřichu Trpišovskému není pro utkání k dispozici David Zima, který si z reprezentačního srazu přivezl zranění. Stoperskou dvojici tak tvoří David Hovorka a Ondřej Kúdela. Další změnou je návrat Petera Olayinky do základní sestavy, ve které je poprvé od svého březnového zranění. Lukáš Provod, který na levé straně zálohy Petera na jaře nahradil, se proti Pardubicím přesouvá do středu hřiště vedle Nica Stancia a Petra Ševčíka.

Pro jednoho muže na trávníku bude mít utkání v Ďolíčku speciální význam. Vladimír Coufal při této příležitosti nastoupí ke svému 100. utkání za Slavii! 

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 19:00.

Sestava: Kolář – Coufal, Hovorka, Kúdela, Bořil – Ševčík – Masopust, Stanciu, Provod, Olayinka – Tecl
Lavička: Kovář, Holeš, Oscar, Takács, Traoré, Lingr, Musa

  TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Ďolíčku a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Předzápas! S Leverkusenem už ve středu večer ve FIFA 21!

včera
Ve středu od 20:00 odehrajeme dva esportové zápasy s naším soupeřem v Evropské lize Leverkusenem. Oba zápasy budeme vysílat živě na naší facebookové stránce.

Slavia vs. Němci. Útok na jedenáctou výhru

před 2 dny
Za posledních 51 let čelili sešívaní v evropských pohárech německému soupeři 28×. Desetkrát dokázali zvítězit, ve čtvrtek proti Leverkusenu budou moci načít druhou desítku výher. Jako inspirace může posloužit rok 1992 a tehdejší výkon Jana Suchopárka.

Bayer Leverkusen: tým hvězd, který ligu nikdy nevyhrál

před 2 dny
Už ve čtvrtek čeká sešívané další soupeř v základní skupině Evropské ligy. Tentokrát německý klub se zvučným jménem – Bayer Leverkusen.

Další články