ONLINE: Od 19:30 proti nováčkovi z Pardubic

Sešívaní se od 19:30 vrací po reprezentační pauze utkáním 3. kola FORTUNA:LIGY. V Ďolíčku se utkají s nováčkem soutěže z Pardubic.

Na ligové trávníky po reprezentační pauze se sešívaní vrátí soubojem s nováčkem soutěže a mistrem uplynulého ročníku FNL z Pardubic. S ním se od 19:30 střetnou v rámci 3. kola FORTUNA:LIGY na jejich letošním exilovém hřišti v Ďolíčku. 

Trenéru Jindřichu Trpišovskému není pro utkání k dispozici David Zima, který si z reprezentačního srazu přivezl zranění. Stoperskou dvojici tak tvoří David Hovorka a Ondřej Kúdela. Další změnou je návrat Petera Olayinky do základní sestavy, ve které je poprvé od svého březnového zranění. Lukáš Provod, který na levé straně zálohy Petera na jaře nahradil, se proti Pardubicím přesouvá do středu hřiště vedle Nica Stancia a Petra Ševčíka.

Pro jednoho muže na trávníku bude mít utkání v Ďolíčku speciální význam. Vladimír Coufal při této příležitosti nastoupí ke svému 100. utkání za Slavii! 

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport, studio startuje v 19:00.

Sestava: Kolář – Coufal, Hovorka, Kúdela, Bořil – Ševčík – Masopust, Stanciu, Provod, Olayinka – Tecl
Lavička: Kovář, Holeš, Oscar, Takács, Traoré, Lingr, Musa

  TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste osobně v Ďolíčku a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

To, že budu hrát v základu, jsem vůbec nečekal

včera
Svůj první start v základní jedenácte si proti Brnu připsal Matěj Jurásek, který debutoval už v minulém kole proti Opavě.

Vítězství nás stál statický a pomalý první poločas

včera
Sešívaní podruhé v sezoně ztratili body, s brněnskou Zbrojovkou pouze remizovali 1:1. „V závěru zápasu jsme nedali tři vyložené šance. Za to přišel trest v podobě vyrovnání,“ říká Jindřich Trpišovský.

Slavia neudržela vedení a remizuje s Brnem 1:1

včera
Sešívaní šli proti Brnu do vedení zásluhou Abdallaha Simy, Brno ale v samotném závěru dokázalo srovnat na konečných 1:1. Slavia si tak připisuje druhou bodovou ztrátu v ligovém ročníku.

Další články