Liga až do Vánoc | SK Slavia Praha

Liga až do Vánoc

Kvůli vynucené ligové přestávce, která proběhla mezi říjnem a listopadem, se musely přeplánovat termíny zápasů FORTUNA:LIGY.

FORTUNA:LIGA dostala od 13. listopadu výjimku v rámci vládních nařízení a mohla být znovu spuštěna. Vzhledem k několikatýdenní pauze musely být ale termíny zápasů přeplánované. Zkrácena byla také zimní přestávka, aby se všechna kola stihla dohrát včas.

Slavia už stihla první zápas po restartu odehrát. Proti Mladé Boleslavi zvítězila doma 1:0. Další zápas odehraje v neděli 21.11. v Opavě. Následovat bude domácí zápas se Zbrojovkou Brno 29. listopadu. Derby proti Spartě odehrají sešívaní 5. prosince.

Nebudou chybět ani zápasy Evropské ligy, které proběhnou v původních termínech vždy ve čtvrtek – 26. listopadu proti Nice a 3. a 12. prosince proti Hapoelu a Leverkusenu.

Poslední zápas tohoto roku se bude konat netradičně až těsně před Vánoci. Slávisté v něm odcestují do Plzně, kde 23. prosince vyzvou domácí Viktorii. Fanoušci ale oproti předešlým rokům dlouho na návrat ligy čekat nemusí. Vzhledem ke zkrácené zimní pauze se sešívaní vrátí do akce už 16. ledna. V domácím prostředí se postaví proti Sigmě Olomouc.