ONLINE: Od 18:30 venku proti Opavě

Osmé kolo FORTUN:LIGY hrají sešívaní na hřišti SFC Opava. V základní sestavě hrají Kuchta se Simou.

V druhém zápase po restartu FORTUNA:LIGY nastoupí Slavia na Městském stadionu v Opavě. Trenér Jindřich Trpišovský posílá do zápasu téměř stejnou sestavu jako v posledním ligovém utkání proti Mladé Boleslavi. Dvě změny udělal trenér ve středu hřiště, v záloze místo Tomáše Holeše nastoupí Ibrahim Traoré a ve středu obrany nahradí zraněného Davida Hovorku Ondřej Kúdela. V základní sestavě zůstávají střelci ze zápasu s Nice Abdallah Sima a Jan Kuchta. 

Pro tento zápas bohužel ze zdravotních důvodů chybí David Hovorka, Ladislav Takács a Stanislav Tecl. K zápasu ještě nejsou připraveni Lukáš Provod a Ondřej Karafiát. Na lavičce náhradníků jsou k dispozici Jan Bořil, Tomáš Holeš i sedmnáctiletý Matěj Jurásek.

Utkání odvysílá v přímém přenosu O2 TV, studio startuje v 18:00.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Oscar – Ševčík, Traoré – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kovář, Holeš, Bořil, Malínský, Lingr, Musa, Jurásek 

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

V neděli od 18:30 proti Zbrojovce Brno

před 2 dny
Sešívaní vyzvou v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti v neděli od 18:30 nováčka nejvyšší soutěže Zbrojovku Brno.

Tým ukázal obrovské srdce a velkou kvalitu

před 2 dny
Sešívaní zvítězili ve čtvrtém zápase základní skupiny Evropské ligy 3:1 na hřišti Nice. „Po všech stránkách to byl velice náročný zápas," říká Jindřich Trpišovský.

Za první gól jsem strašně rád. Vítězství je pro fanoušky

před 2 dny
Ondřej Lingr otevřel svůj gólový účet ve Slavii i zápis utkání v Nice výstavní trefou zpoza vápna. „Za takový první gól ve Slavii jsem neskutečně rád, vyšlo to parádně. V zápase jsme potvrdili formu, ve které musíme pokračovat."

Další články