ONLINE: Od 21:00 odveta v Nice

Slavia se po 23 letech vrací do Nice, kde se s domácím celkem utká v klíčovém zápase čtvrtého kola letošního ročníku Evropské ligy.

Slavia se po domácí výhře nad Nice 3:2 vydává na jih Francie. Do hlavního města Azurového pobřeží se sešívaní vrací po dlouhých 23 letech, kdy zde nastoupili k ročníku Poháru vítězů pohárů. Utkání tehdy skončilo 2:2.

Oproti sobotnímu zápasu s Opavou nastoupí na levé obraně Jan Bořil místo Oscara Dorleyho. Ibrahima Traorého nahradí v defenzivní záloze Tomáš Holeš. Nica Stancia zastoupí v základu Ondřej Lingr. Na hrotu zůstává Jan Kuchta, který se dvěma góly prosadil jak v minulém zápase proti Opavě, tak v domácím utkání s Nice.

Zápas odvysílá v přímém přenosu ČT Sport, studio startuje ve 20:40.

Sestava: Kolář – Masopust, Kúdela, Zima, Bořil – Holeš, Ševčík – Sima, Lingr, Olayinka – Kuchta
Lavička: Stejskal, Kovář, Karafiát, Stanciu, Tecl, Provod, Oscar, Malínský, Traoré, Musa, Jurásek, Křišťan

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici ČT Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Góly jsou o intuici. Hattrick mi asi není přán

před 2 dny
Útočník Jan Kuchta vstřelil proti Sigmě Olomouc dva góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:1. ​„S výsledkem jsem naprosto spokojený,“ říká po utkání.

Náročný zápas. Terén byl skvělý, Bah debut zvládl

před 2 dny
Sešívaní porazili v prvním jarním utkání Sigmu Olomouc 3:1. „Měli jsme výhodu skvěle připraveného terénu. Musím pochválit trávníkáře," říká Jindřich Trpišovský.

Obrat proti Olomouci, dvakrát se trefil Kuchta

před 2 dny
Sešívaní vstoupili do roku 2021 vítězně. Olomouc porazili v rámci 15. kola FORTUNA:LIGY po obratu 3:1.

Další články