Prodlužujeme spolupráci s programem XPS

Slávistická mládež prodlužuje spolupráci s analytickým softwarem XPS Network. V tomto programu trenéři všech kategorií naleznou databázi a informace o všech hráčích, ale také přehled všech tréninkových jednotek v grafickém zpracování.

Mládežnická akademie spolupracuje s programem XPS od Sideline Sports už od roku 2017.

„Původně jsme hledali server pro ukládání dat o našich hráčích a týmech a také software pro vytváření tréninků a analýzu hry,“ říká trenér U19 a klubový XPS konzultant  Matěj Laža.

„Rozšíření spolupráce mezi Slavií a XPS je jasným důkazem naší spokojenosti se softwarem. Úspěšně splňuje všechny naše vysoké požadavky na koučovací procesy, a proto jsme nadšeni, že v této spolupráci budeme pokračovat alespoň dalších 5 let. Zpočátku jsme XPS používali pouze v juniorské a seniorské kategorii, postupem času se ale software stal užitečným pro všechny kategorie od přípravek až po náš seniorský tým. Díky tomu jsme vytvořili velkou databázi tréninkových cvičení a šablony, které můžeme sdílet napříč všemi kategoriemi,“ popisuje spolupráci Matěj Laža

Program XPS je klubový software, díky kterému mají trenéři přístup k informacím o všech hráčích napříč kategoriemi. V softwaru trenéři naleznou také databázi všech tréninkových jednotek, včetně digitálně grafického zpracování tréninkové jednotky. Trenéři tak mohou zasílat individuální tréninkové plány každému hráči zvlášť v souvislosti s jeho zdravotním stavem, fyzickým vytížením i časovými možnostmi.

„Jsme opravdu rádi, že si zachováme důvěru Slavie Praha, která je naším klientem již více než 3 roky. Pětileté prodloužení je pro nás v Sideline Sports hrdým okamžikem, protože ukazuje naši schopnost pomoci klubu této velikosti. Slavia je komplexní uživatel, který pracuje s většinou funkcí XPS při plánování, budování tréninkové databáze, monitoringu nebo video analýze,“ dodává k prodloužení spolupráce obchodní zástupce Sideline Sport pro Česko a Slovensko Jiří Jakoubek.


Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články