ONLINE: Od 16:00 venku proti Slovácku

Slavia odehraje v neděli od 16:00 venkovní utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti aktuálně třetímu Slovácku.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti čtvrteční odvetě s Leicesterem dvě změny. Místo Jakuba Hromady nastoupí na pozici defenzivního štítu Oscar Dorley a Simon Deli nahradí na stoperu Ondřeje Kúdelu. 

Obrannou čtveřici doplní zprava Alexander Bah, David Zima a Jan Bořil. Vedle Oscara nastoupí v defenzivní části zálohy také Lukáš Provod. Ofenzivní záložní trojici opět tvoří Abdallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. V útoku nastoupí Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Stanislav Tecl, Mick van Buren, Júsuf Hilál a David Hovorka.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 15:30.

Sestava: Kolář – Bah, Deli, Zima, Bořil – Dorley, Provod – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kovář, Kúdela, Hromada, Traoré, Masopust, Kačaraba, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Pomohli nám střídající hráči. Výhra má obrovskou cenu

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězném zápase v Liberci (1:0) o důležitém kroku k titulu, návratu Ondřeje Kúdely, přínosu střídajících hráčů i náročném terénu.

Dělám maximum! Jsem šťastný, že sbíráme body

před 2 dny
Taras Kačaraba se po zimním příchodu postupně zapracovává do sestavy a v Liberci pomohl jistým výkonem k čistému kontu. ​„Jsem hodně šťastný, že mám šanci hrát," říká stoper Slavie.

Do Liberce se rád vracím. Zvládli jsme to silou vůle

před 2 dny
Jan Kuchta z pozice střídajícího hráče oživil útok a po zákroku na něj rozhodčí odpískal pokutový kop, kterým Ondřej Kúdela vystřelil sešívaným cennou výhru nad Libercem.

Další články