ONLINE: Od 16:00 venku proti Slovácku

Slavia odehraje v neděli od 16:00 venkovní utkání 21. kola FORTUNA:LIGY proti aktuálně třetímu Slovácku.

Trenér Jindřich Trpišovský udělal oproti čtvrteční odvetě s Leicesterem dvě změny. Místo Jakuba Hromady nastoupí na pozici defenzivního štítu Oscar Dorley a Simon Deli nahradí na stoperu Ondřeje Kúdelu. 

Obrannou čtveřici doplní zprava Alexander Bah, David Zima a Jan Bořil. Vedle Oscara nastoupí v defenzivní části zálohy také Lukáš Provod. Ofenzivní záložní trojici opět tvoří Abdallah Sima, Nicolae Stanciu a Peter Olayinka. V útoku nastoupí Jan Kuchta.

Ze zdravotních důvodů nebudou pro utkání k dispozici Petr Ševčík, Stanislav Tecl, Mick van Buren, Júsuf Hilál a David Hovorka.

V přímém přenosu zápas odvysílá stanice O2 TV Sport, studio začíná v 15:30.

Sestava: Kolář – Bah, Deli, Zima, Bořil – Dorley, Provod – Sima, Stanciu, Olayinka – Kuchta

Lavička: Kovář, Kúdela, Hromada, Traoré, Masopust, Kačaraba, Lingr

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Náskok je příjemný. Do konce sezony máme pět cílů

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Zlínem o náročnosti utkání, netradičním rozestavení, vyrovnání 75 let starého rekordu v neporazitelnosti i blízkosti zisku třetího titulu v řadě.

V neděli na Bohemce to chceme dotáhnout

včera
Slavia doma porazila Zlín 2:1 a získala další tři důležité body v boji o titul. Vítězný gól vstřelil na začátku druhého poločasu Jan Kuchta.

Vysoká výhra slávistek nad Pardubicemi

včera
Slávistky přivítaly po reprezentační pauze na hřišti v Horních Měcholupech Pardubice a převálcovaly a vyhrály 9:1. Po koronavirové přestávce vyhrály pošesté v řadě.

Další články