Proti Plzni s prvními diváky

Slavia je součástí pilotního projektu Ministerstva zdravotnictví na jehož základě se mohou na stadion pomalu vracet diváci. Na utkání s Plzní tak můžou na stadion přijít první fanoušci z řad našich permanentkářů.

Kluby FORTUNA:LIGY i FN:L mají nově povolenu kapacitu 10 % z celkového počtu sedaček, dlouhodobé partnery klubu tak na stadionu mohou doplnit i permanentkáři.

Vzhledem k aktuálním opatřením pak bude vstup na stadion obsahovat několik nutných kroků:

 1. Získání vstupenky prostřednictvím svého účtu v systému Ticketportal
 2. Absolvování testů, případně potvrzení o očkování či prodělání covidu od svého lékaře
 3. Aktivace vstupenky na pokladnách stadionu
 4. Kontrola totožnosti při vstupu na utkání

Získání vstupenky

Vstupenku na utkání s Plzní si držitelé permanentních vstupenek mohou pořídit prostřednictvím svého účtu v systému Ticketportal. Aby se do konce sezony na stadionu vystřídalo co nejvíce permanentkářů, platí, že kdo získá vstupenku na utkání s Plzní, již nemůže permanentku uplatnit na další utkání (Karviná, Budějovice).

Na utkání je zaveden jmenný ticketing, vpuštěn tak bude pouze ten, u něhož se shoduje jméno na vstupence, dokumentech potřebných ke vstupu a osobním dokladu.

Z důvodu dodržování hygienických pravidel nejsme schopni garantovat rezervaci stejného místa jako při nákupu permanentní vstupenky.

Rezervace vstupenek začíná ve čtvrtek 29. 4. od 12:00.

Potřebné dokumenty

Vzhledem k aktuálně platným hygienickým opatřením je pro úspěšně aktivování vstupenky potřeba v den utkání mezi 9:00 až 17:30 na pokladně předložit jedno z následujících potvrzení:

 • Negativní PCR či antigenní test, který není v době začátku utkání starší než 48 hodin, a to ve formě elektronického či tištěného certifikátu. Upozorňujeme, že výsledky v podobě SMS zpráv nebudou akceptovány.
  • Pro antigenní testování můžete využít testování organizované klubem, a to od 9:00 do 12:00 v den utkání dle vámi rezervovaného času.
   • Testování bude probíhat u pokladen č. 4 prostřednictvím partnerské testovací laboratoře.
   • Odkaz pro možnost provedení rezervace na antigenní test naleznete přímo na vaší vstupence.
   • Možnost provedení rezervace na antigenní test organizovaný klubem budete mít do pátku 30. 4. 2021 do 12:00 hodin.
   • V případě splnění podmínek stanovených zákonem za vás hradí test vaše pojišťovna. Pokud byste některou z podmínek nesplňovali, budete vyzvání k úhradě testu přímo na místě.
 • Certifikát o provedeném očkování, tedy první i druhé vakcíně (je možné použít, pokud uplynulo alespoň 14 dní od druhé dávky; v případě jednodávkového očkování se počítá 14 dní od první dávky)
 • Lékařskou zprávu o prodělaném onemocnění v předchozích 90 dnech. Pozor, samotný výsledek testu s datem provedení nestačí! Vzor lékařské zprávy lze stáhnout ZDE.

Společně s jedním z výše uvedených dokumentů pak odevzdáte i vyplněný a vytištěný screeningový formulář vyžadovaný Krajskou hygienickou stanici pro potvrzení bezinfekčnosti. Formulář je ke stažení ZDE.

Aktivace vstupenky

Aktivace vstupenek bude probíhat na pokladnách u vstupu 4 a vstupu 2, a to v den utkání od 09:00 do 17:30.

Aktivace v průběhu celého dne probíhá z důvodu eliminace front bezprostředně před samotným utkáním. Navštivte tedy pokladny v rámci absolvování testu ihned po obdržení výsledku (vyhodnocení trvá cca. 15-30 minut). Také v případě absolvování vlastního testu proveďte aktivaci vstupenky v průběhu dne mezi 9:00 – 17:30.

Pro aktivaci bude nutné předložit:

 • Vytištěný HomeTicket s vaším jménem
 • Jeden z výše uvedených dokumentů opravňujících ke vstupu
 • Občanský průkaz či jiný doklad totožnosti
 • Vyplněný screeningový formulář, který je ke stažení ZDE

Po kontrole dokumentů, odevzdání formuláře o bezinfekčnosti a ověření totožnosti bude následně vstupenka aktivována pro vstup na stadion.

Vstup na stadion

Při vstupu na stadion se stačí prokázat platnou předem aktivovanou vstupenkou. Prokazovat se negativním testem přímo při vstupu na stadion tak není možné!

Na vstupech bude všem návštěvníkům zároveň měřena teplota. Pokud bude naměřena teplota 37,5 °C a více nebude návštěvníkovi umožněn vstup na stadion. Zároveň proběhne kontrola totožnosti.

Průběh utkání

Při vstupu na stadion s aktivovanou vstupenkou a změřenou teplotou budou dále všichni účastníci utkání povinni po celý čas konání akce:

 • Mít nasazený respirátor třídy FFP2 nebo vyšší, a to bez výdechového ventilu
 • Dodržovat maximální rozestupy ve všech prostorech stadionu
 • Sedět na místech, která mají vyznačená na vstupence
 • Dodržovat přísné rozestupy od všech aktérů utkání
 • V žádném případě nevstupovat na hrací plochu!

Děkujeme všem slávistům za pochopení nastavených opatření a důrazně prosíme o jejich dodržování. Jsou aktuálně jedinou cestou, jak si můžeme fotbal užít na stadionu společně.

Dokumenty ke stažení

Aktuálně

Vstupenky na Karvinou k dispozici pro permanentkáře

včera
Sešívaní se v rámci 32. kola představí v Sinobo Stadium proti Karviné. Výkop utkání je v neděli 16. 5. v 19:30. Chcete-li mistry podpořit přímo na stadionu, přečtěte si organizační informace k zápasu.

Hráči na hostování: Zelený na stoperu táhne Jablonec

před 2 dny
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem tradičním přehledu.

Květnový nábor dětí do slávistických školiček

před 3 dny
V květnu proběhne slávistický nábor nejmenších dětí do školiček a nejmladších kategorií mládeže. Nábor se uskuteční v tréninkovém centru v Horních Měcholupech.

Další články