Nový HALFTIME! Příběhy zlatého hattricku a mnoho dalšího

Ve čtvrtek 15. července vychází třetí číslo slávistického magazínu HALFTIME! A i tentokrát vás čeká nesmírně zajímavé čtení.

Výjimečná sezona 2020/21, která skončila ziskem prestižního "double" a po 78 letech zajistila Slavii zisk mistrovského hattricku, zrodila nové hrdiny. Třeba Lukáše Provoda... Nejlepší hráč ligového ročníku nás pozval k sobě domů, vyprávěl o svých začátcích, vášni pro hru na klavír i zničujícím zranění, které ho připravilo o účast na EURU. A také ukázal hřiště, které mu na zahradě zřídili rodiče a kam celá vesnice chodila hrát fotbal.

Zlatý mistrovský hattrick jsme zasadili do historického kontextu, sepsali jsme pohádkový příběh o jednom derby a poprosili Stanislava Tecla, jednoho z nejdéle sloužících slávistů, aby nám představil obyvatele mistrovské kabiny. Rozklíčovali jsme také, kam a z jakých pozic pálí Jan Kuchta, nejlepší střelec FORTUNA:LIGY za sezonu 2020/21.

Jak se zrodil přestup Alexandera Baha a jak Slavia po Evropě hledá možné zahraniční posily? Vezmeme vás za oponu odvětví, o kterém se nemluví. Do zákulisí sešívaného skautingu a datové analýzy, která při mapování nových hráčů hraje důležitou roli.

Milan Škoda, legendární útočník a bývalý kapitán, prozradí, jak ho zocelilo turecké angažmá.

To vše a řada dalších exkluzivních materiálů na vás čeká v novém čísle magazínu HALFTIME. V prodeji od 15. července, seznam prodejních míst zde.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články