Jan Stejskal odchází na hostování do Olomouce

Brankář Jan Stejskal odchází na roční hostování do Sigmy Olomouc. Slavia si čtyřiadvacetiletého gólmana může v zimě stáhnout zpět.

190 centimetrů vysoký brankář, který do Slavie trvale přestoupil v lednu, bude na Hané sbírat herní praxi.

„Honzovi přejeme v Olomouci hodně štěstí a věříme, že získá kýžené herní vytížení a po hostování se do Slavie vrátí ještě lepší a zkušenější,“ říká sportovní ředitel Slavie Jiří Bílek. „Slavii moc držím palce, budu ji určitě pořád sledovat a s klukama a trenéry budu v kontaktu. Věřím, že se mi hostování podaří a do Slavie přijdu ještě lepší," doplňuje Jan Stejskal.

Stejskal si svůj ligový debut v červenobílém dresu připsal 23. května v utkání v Jablonci, dobrým výkonem pomohl k remíze 1:1 a udržení neporazitelnosti.

Dva starty si připsal i v MOL Cupu, nastoupil do zápasů proti Dukle a Karlovým Varům. Sešívaní pohárovou soutěž vyhráli a díky triumfu v lize a zkompletování zlatého hattricku získali po dvou letech znovu ceněný double.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články