Do Edenu pro permanentku a do muzea v jeden den!

Vyzvedněte si na pokladnách permanentku na novou fotbalovou sezonu 2021/22 a souběžně si tam kupte vstupenku se slevou do Slavia Museum a na Stadium Tour!

Připomínáme, že všichni majitelé permanentních vstupenek na domácí zápasy Slavie mohou na vstup do Slavia Museum a na Stadium Tour využít zvýhodněné vstupné. 

Majitel permanentní vstupenky zaplatí za běžnou vstupenku do Slavia Museum a na Stadium Tour 150 Kč (místo plné ceny 200 Kč). Slevu může uplatnit také při nákupu Rodinné vstupenky (2 + 2).

Vstupenky do Slavia Museum a na Tour Stadium budou kromě on-line prodeje na Ticketportal.cz k dostání také mimořádně v pátek 16. července, v sobotu 17. července a v neděli 18. července na pokladnách u vstupu číslo 4 u železniční trati. Pokladny budou otevřeny kvůli výdeji permanentních vstupenek, otevírací doba pokladen je od 9:00 do 21:00 hodin.

Slavia Museum a Stadium Tour můžete navštívit od 10:00 do 18:00 hodin.

Pokud tedy plánujte cestu do Edenu kvůli vyzvednutí permanentky, můžete se zdržet déle a navštívit zároveň největší fotbalové muzeum v Česku!

Nepropásněte jednu z posledních příležitostí prohlédnout si a vyfotit se s nejcennějšími trofejemi, které Jindřich Trpišovský a jeho sešívaná družina v posledních letech společně získali.

Ve stávající podobě bude expozice v prvním patře muzea se 3 mistrovskými poháry HATT21CK a s pohárem MOL Cup v Edenu vystavena pouze do neděle 1. srpna.

Ve Fanshopu Slavie v Edenu jsou také v prodeji nové dárkové poukazy do Slavia Museum a na Stadium Tour. Vybírat můžete ze tří variant: Běžný vstup, Dětský vstup a Rodinná vstupenka.

Další podrobnosti o Slavia Museum a Stadium Tour najdete zde.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články