V pondělí od 12:00 los 3. předkola Ligy mistrů

V pondělí 19. července proběhne los třetího kola kvalifikace o Ligu mistrů 2021/22. Los můžete sledovat na webu uefa.com.

Slavia začne jako mistr české ligy kvalifikaci o následující ročník Ligy mistrů ve 3. předkole. Už nyní mají sešívaní jistotu, že si v příští sezoně zahrají skupinu jednoho ze tří evropských pohárů včetně nově vzniklé Evropské konferenční ligy.

EUFA rozdělila los 3. předkola do dvou skupin, čímž se Slavii zúžil okruh soupeřů na vítěze z těchto tří soubojů z 2. předkola:

Malmö FF – HJK Helsinki
Alaškert – Šerif Tiraspol
Ferencváros – Žalgiris Vilnius

V případě postupu má Slavia díky svému klubovému koeficientu jistotu, že by byla mezi nasazenými i v playoff Ligy mistrů. Díky tomu by si mohli sešívaní zopakovat například vítězný souboj s Kluží ze sezony 2019/20. Potkat se mohou také s polskou Legií Varšava, ve které působí český reprezentant Tomáš Pekhart. 

Pokud by naopak slávisté ve 3. předkole nebyli úspěšní, zahráli by si playoff Evropské ligy a v případě dalšího neúspěchu by putovali přímo do základní skupiny Evropské konferenční ligy.

Los můžete sledovat na stránkách UEFA.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články