Slavia v předkole Ligy mistrů proti Ferencvárosi, nebo Žalgirisu

Slavia ve třetím kole kvalifikace o Ligu mistrů 2021/22 narazí na lepší tým z dvojice Ferencváros – Žalgiris Vilnius. Soupeře určil pondělní los ve švýcarském Nyonu.

UEFA rozdělila účastníky mistrovské části losu 3. předkola do dvou skupin. Slavii tak čekal soupeř, který bude vítězem jednoho ze tří dvojzápasů Malmö – HJK Helsinky, Alaškert Jerevan-Sheriff Tiraspol a Ferencváros–Žalgiris Vilnius.

Giorgio Marchetti, generální sekretář UEFA, krátce po pondělním poledni určil, že se sešívaní ve třetím předkole utkají s maďarským Ferencvárosem, nebo litevským Žalgirisem Vilnius.

Svěřenci Jindřicha Trpišovského dvojzápas začnou venku. První zápasy 3. předkola Ligy mistrů se odehrají 3. a 4. srpna, odvety proběhnou o týden později.

V případě postupu má Slavia díky svému klubovému koeficientu jistotu, že by byla mezi nasazenými i v play off Ligy mistrů.

Pokud by naopak slávisté ve 3. předkole nebyli úspěšní, zahráli by si play off Evropské ligy a v případě dalšího neúspěchu by putovali přímo do základní skupiny Evropské konferenční ligy.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články