Slávistické ženy zahájily letní přípravu

Fotbalistky Slavie pod vedením trenéra Michala Kolomazníka absolvovaly soustředění v Peci pod Sněžkou a v plánu mají dvoufázové tréninky a několik přípravných utkání.

Po necelé třítýdenní přestávce začala fotbalistkám přípravy na novou sezonu. Na soustředění se společně vydaly do Pece pod Sněžkou kde je čekalo několik teambuildingových akcí. Momentálně se připravují v tréninkovém centru v Horních Měcholupech, kde absolvují dvoufázové tréninky na travnatém hřišti nebo v posilovně. Na programu je i několik přátelských utkání např. s AKA St. Pölten ( Rakousko), FC Neulenbach (Rakousko), nebo s Czarni Sosnowiec (Polsko)

Tým se rozloučil s Miou Persson, Amandine Pierre-Louis a Lenkou Karasovou, naopak se k týmu připojila po půl roční pauze Veronika Pincová a mladé talentované naděje Kristýna Růžičková (Pardubice) a Kim Dinh Thanhová ( Liberec). Příchod dalších hráček je v jednání.

První ligové utkání odehrají naše fotbalistky 14. srpna na hřišti Pardubic.

Složení kádru pro letní přípravu:

Brankářky: Sladká, Votíková, Lukášová

Obránkyně: Bartovičová, Pincová, Necidová, Veselá, Huvarová, Šlajsová

Záložnice: Cahynová, Bendová, Šurnovská, Persson, Khýrová, Divišová, Krejčiříková, Szewieczková, Thanová

Útočnice: Černá, Růžičková, Kožárová

Fotogalerie

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články