Ve středu od 14:30 předsezonní TK Slavie

Ve středu ve 14:30 proběhne předsezonní tisková konference SK Slavia Praha za účasti nejvyššího vedení, hlavního trenéra Jindřicha Trpišovského i zástupců hráčů.

Tisková konference se uskuteční v novorenesančním paláci bývalé Živnostenské banky v Praze Na Příkopě. Začátek je naplánován na 14:30, přímým přenosem ji odvysílá O2 TV Sport.

Svou cestu za čtvrtým mistrovským titulem v řadě začnou sešívaní o čtyři dny později. K prvnímu kolu FORTUNA:LIGY pocestují do Zlína, utkání začíná v neděli 25. července v 19:00.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články