Praha opět součástí slávistického dresu

Sešívaní představili nový dres na sezonu 2021/2022. Domácí sada je v tradiční červenobílé, venkovní pak ve dvou odstínech modré.

Sešívaní pokračují v úspěšné spolupráci se značkou Puma a už potřetí v řadě obléknou dres s kočkou na hrudi. Stejně jako v uplynulé mistrovské sezoně bude dres odkazovat na místo, z nějž Slavia pochází, tedy Prahu.

Prvek orloje, který zdobil dresy, v nichž Slavia získala ligový hattrick a oslavila double, nahradila cedule s názvem klubu v zátylku. Novinkou je doplňková modrá barva, která lemuje rukávy domácích dresů. Opět se také vrací modré stulpny.

Venkovní sada si pak opět zachová sešívaný ráz, byť tentokrát černou barvu nahradí kombinace dvou odstínů modré.

„Jako každý rok, i pro letošní sezonu má Slavia unikátní dresy vytvořené značkou Puma na míru potřebám a tradicím klubu. Slavia je pevně spjatá s Prahou, a hlavně s její čtvrtí Vršovice. Při tvorbě nových dresů jsme chtěli toto spojení zdůraznit a podpořit některými detaily na dresu. Proto je například název klubu na zadní straně límce uveden ve formátu typické pražské cedule s názvem ulice. Stejně tak celá komunikace odkazuje na sepětí Slavie s Prahou a ulicemi Vršovic. Materiály, střih a zpracování dresů pak plně odpovídá postavení SK Slavia Praha mezi špičkovými kluby rodiny Puma, mezi které patří kromě pražského klubu i Manchester City, AC Milan nebo Borussia Dortmund,“ říká Jan Sochor, generální ředitel Puma Eastern Europe.

Fotogalerie

Aktuálně

​Nemohlo to být lepší! Osky je fantastický hráč

dnes
První zápas v základní sestavě Slavie, hned hattrick proti Teplicím. Ivan Schranz po jubilejním 100. ligovém utkání v kariéře hovořil o svém výkonu, spolupráci s Oscarem, aklimatizaci i pozici na pravém kraji zálohy.

Výhra v Teplicích, skvělý Schranz nastřílel hattrick!

dnes
Sešívaní v páteční předehrávce 2. kola FORTUNA:LIGY zvítězili v Teplicích díky galapředstavení Ivana Schranze 3:1 a naladili se na středeční úvodní duel kvalifikace o Ligu mistrů proti Ferencvárosi.

ONLINE: Od 19:00 druhé kolo v Teplicích

dnes
Po výhře ve Zlíně hrají sešívaní další venkovní zápas, tentokrát hrají Na Stínadlech proti Teplicím.

Další články