Potkali se u krmelce. Krmenčík a Čtvrtníček ve videu

Slavia v pátek představila svou nejčerstvější posilu – Michaela Krmenčíka. Reprezentační útočník si v uvítacím videu zahrál i s hercem a bavičem Petrem Čtvrtníčkem.

"Jó, fotbal mám rád, i když jsem ho hrál naposled ve dvanácti, ale ještě pořád mám v koleni škváru. A natáčení s Michaelem Krmenčíkem? Na pohodu, bydlím u lesa, takže s krmelcem se vidím denně a už jsme si na sebe zvykli," pochvaluje si natáčení Petr Čtvrtníček.

„Petra znám, jsem jeho fanoušek. Viděl jsem snad všechny jeho seriály. Měl jsem trošku trému, když je to takovej srandista. Myslel jsem si, že se budu celou dobu smát. Ale je vidět, že je to velký profesionál. Všechno, co měl o mně říct, pověděl správně. A dost jsme se u toho i nasmáli,“ ocenil zajímavou zkušenost Michael Krmenčík.

A jak celé natáčení probíhalo? Nejprve se v útrobách Edenu natáčel krátký uvítací spot inspirovaný Čtvrtníčkovou známou reklamou na mobilního operátora. "Mohli jsme pro vás...." Však to znáte!

Následně se oba aktéři usadili v kulisách malého krmelce a poházeného sena ke společnému rozhovoru, během kterého probrali různá témata. Třeba "vykopání" poháru v Athénách nebo slavný film režiséra Martina McDonagaha V Bruggách. A také, proč si autor 92 soutěžních branek a majitel celkem pěti mistrovských trofejí vybral za svůj nový tým Slavii.

„Je to podle mě největší klub v Česku! Myslím si, že za dva týdny bude všechno v pořádku a uvidíte mě na hřišti," slíbil Michael Krmenčík v závěru videa. "Tak budeme držet palce," opáčil Petr Čtvrtníček.

Za necelou hodinu natáčení, kterého se zúčastnil i Čtvrtníčkův pes, bylo hotovo. Čtvrtníček zamířil na zkoušku do Divadla Na zábradlí, Krmenčíka čekaly na stadionu další mediální povinnosti.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články