ONLINE: Od 19:00 druhé kolo v Teplicích

Po výhře ve Zlíně hrají sešívaní další venkovní zápas, tentokrát hrají Na Stínadlech proti Teplicím.

Oproti duelu ve Zlíně udělal Jindřich Trpišovský celkem čtyři změny v sestavě. Ve stoperské dvojici nastoupí vedle Tarase Kačaraby navrátilec z reprezentace David Zima.

Na pravém křídle bude tentokrát úřadovat Ivan Schranz, do středu zálohy se vrací reprezentant Petr Ševčík. Jako kapitán tým povede brankář Ondřej Kolář

Zdravotní problémy nepustí do zápasu střelce jediné branky sešívaných z prvního kola Jana Kuchtu, toho na hrotu nahradí Petar Musa, který na jaře hostoval v bundesligovém Unionu Berlín.

Kvůli zdravotním problémům není v nominaci Jan Bořil a Mick Van Buren, zápasovou kondici ještě dohání Michael Krmenčík. Na lavičce už jsou připraveni Lukáš Masopust, Tomáš Holeš, Peter Olayinka a Abdallah Sima.

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

B-tým: Otočka a jasná výhra nad Rakovníkem

dnes
Sešívané béčko otočilo utkání s Rakovníkem a zvítězilo 4:1 po gólech Touly, Zeronika a dvou trefách Douděry.

Hvězdy Feyenoordu: Síla z Jižní Ameriky i domácí zkušenost

dnes
Slávisty v Holandsku čeká souboj proti červenobílému Feyenoordu. Na koho si budou muset dávat největší pozor?

Feyenoord: Titán, který nikdy nesestoupil

včera
Ve čtvrtek sešívané čeká první venkovní zápas v Evropské konferenční lize, na svém stadionu je přivítá slavný Feyenoord Rotterdam. Představení nizozemského velkoklubu jsme pro vás připravili v našem článku.

Další články