sparta>slavia

ONLINE: Od 19:00 doma proti Slovácku

V 7. kole FORTUNA:LIGY sešívaní, kteří okupují průběžné čtvrté místo tabulky, hrají v Sinobo Stadium s pátým Slováckem.

Pro 7. kolo FORTUNA:LIGY proti Slovácku trenér Jindřich Trpišovský nemůže kromě dlouhodobě zraněných Davida Hovorky a Lukáše Provoda ze zdravotních důvodů počítat ani s Ondřejem Kolářem, Peterem Olayinkou, Ondřejem Kúdelou, Aihamem Ousouem, Tarasem Kačarabou a Ivanem Schranzem.

Premiéra za Slavii čeká Aleše Mandouse, ve stoperské dvojici spolu s Tomášem Holešem poprvé v sezoně nastoupí Ladislav Takács. Na krajích obrany hraje uzdravený Alexander Bah a kapitán Jan Bořil, střední zálohu tvoří trojice Daniel Samek, Petr Ševčík a Ondřej Lingr. Hrotového útočníka Jana Kuchtu doplňují z křídel Ubong Ekpai a Lukáš Masopust.

Zápas začíná v 19:00 a v přímém přenosu jej můžete sledovat na O2 TV Sport.

Sestava: Mandous - Bořil, Holeš, Takács, Bah - Samek, Ševčík - Ekpai, Lingr, Masopust - Kuchta
Lavička: Kovář, Stanciu, Plavšić, Tecl, Oscar, Krmenčík, Traoré

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nemáte k dispozici O2 TV, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Mládežnický gól měsíce října: Adam Pudil

včera
Hlasování o mládežnický gól měsíce října proběhlo na Facebookovoé stránce slavistické mládeže. Vítězem se stal Adam Pudil z kategorie U17.

AKTUALIZOVANÉ informace pro fanoušky k zápasu v Berlíně

včera
Poslední zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia na půdě Unionu Berlín. V článku si přečtěte informace k zápasu.

Registrace na letní fotbalový kemp 2022 spuštěna

před 2 dny
Dnes jsme spustili registraci na tradiční slávistický letní fotbalový kemp. Kemp proběhne ve dvou turnusech, první v Edenu a druhý v Horních Měcholupech. Můžete tak svým dětem pořídit vánoční dárek v podobě voucheru na kemp.

Další články