Náš cíl je jasný, postoupit ze skupiny

Na středeční tiskové konferenci před úvodním kolem základní skupiny Konferenční ligy proti bundesligovému Unionu Berlín s novináři hovořil Petr Ševčík. Zmínil cíle Slavie i svůj zdravotní stav.

Loňský vstup do základní skupiny Evropské ligy Slavii nevyšel, prohrála v Beerševě 1:3. Bylo to v kabině téma?
„Musím říct, že jsme si to vůbec nepřipomínali. Je to už rok, hráli jsme venku. Každý zápas chceme vyhrát a s tímto nastavením půjdeme i do čtvrtečního utkání proti Unionu."

Jak se cítíte po zranění, jste připravený odehrát celý zápas?
„Bylo to hodně nepříjemné, vypadnout ze sestavy kvůli zranění. Navíc hned na začátku sezony. Hodně mi ale pomohlo Slovácko, v neděli jsem proti nim odehrál 90 minut. Takže na čtvrtek budu určitě stoprocentně připravený."

Co očekáváte od Konferenční ligy, jaké si kladete cíle?
„Budou to podobné zápasy jako v Evropské lize, náročné proti dobrým soupeřům. Máme ale jednoznačný cíl, postoupit ze základní skupiny do další fáze."

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články