Slavia se ohrazuje proti nepravdivým informacím deníku Sport

SK Slavia Praha se důrazně ohrazuje proti původně zveřejněným naprosto nepravdivým informacím deníku Sport v článku na jeho webu, že ohledně neúčasti reprezentantů Bořila, Masopusta a Ševčíka došlo k dohodě mezi klubem a FAČR.

Žádná dohoda mezi FAČR (Fotbalová asociace České republiky) a SK Slavia Praha neexistuje. Všichni tři hráči byli během pondělí vyšetřeni v Ústřední vojenské nemocnici ve Střešovicích magnetickou rezonancí, všichni tři slávisté mají bohužel objektivní nález a samozřejmě zdravotní dokumentaci.

Celé úterý pak následně klub řešil sportovní tragédii kapitána Jana Bořila. Ten bude muset podstoupit vážnou operaci poškozené chrupavky kolenního kloubu a následně ho čeká dlouhá rekonvalescence. V takové situaci a v kontextu sportovní tragédie Jana Bořila byly spekulace Deníku Sport za hranou.

Slavia s FAČR žádnou dohodu neuzavřela, jak informoval deník Sport a jeho redaktor Jan Podroužek. Není to poprvé, co právě Jan Podroužek zveřejnil nepravdivé informace o našem klubu. V poslední době se jedná o častější jev.

Deník Sport z logických důvodů nepatří ve vztahu k SK Slavia mezi nepodjatá média, rozsah spekulativních a nepravdivých informací je ale v poslední době skutečně mimořádný.

Pro úplnost dodáváme, že Lukáš Masopust má svalový problém v oblasti lýtka a Petr Ševčíka má potíže s kotníkem. Jana Bořila čeká operace poškozené chrupavky kolenního kloubu. Všem třem hráčům přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Je to velká ztráta bodů, mohli jsme vyhrát

Sešívaní po nepovedeném prvním poločase museli dotahovat utkání s Budějovicemi, které nakonec skončilo 2:2. Zápas hodnotil na tiskové konferenci trenér Jindřich Trpišovský.

Musíme od začátku hrát jako v druhé půli

Jan Kuchta šel v Budějovicích na hřiště o poločase za stavu 0:2. K vyrovnání přispěl vybojovanou penaltou a asistencí. I tak byl ale po remíze 2:2 hodně kritický.

Remíza v Budějovicích. Trefili se Olayinka a Oscar

Sešívaným se po nepovedeném prvním poločase podařilo vyrovnat zápas s Českými Budějovicemi potom, co se trefili Olayinka s Oscarem, a utkání skončilo 2:2.