Premier Cup už tuto sobotu

Jubilejní desátý ročník tradičního mládežnického turnaje Premier Cup pro kategorii mladších žáků proběhne už tuto sobotu v Horních Měcholupech.

Jeden z tradičních mládežnických turnajů, které slávistická akademie pořádá, je Premier Cup. Ten se v letošním roce uskuteční v tréninkovém areálu v Horních Měcholupech a bude určen pro kategorii U13 (ročník 2009)

V letošním roce se kromě domácí Slavie na turnaji představí Baník Ostrava, Sigma Olomouc, pražská Sparta a akademie španělské Barcelony z Polska. Turnaj se uskuteční už tuto sobotu 16. října od 9:00. 

„Na turnaj se těšíme. Čeká nás derby, dva těžké zápasy proti týmům z Moravy. A v neposlední řadě také utkání proti Escole Varsovia, která je polskou akademií Barcelony. Myslím si, že nás čekají skvělé zápasy a bude se na co koukat,“ říká hlavní trenér U13 Tomáš Wolf

ROZPIS UTKÁNÍ:

ČasUtkání
9:00FC BANÍK OSTRAVA x SK SLAVIA PRAHA
9:50AC SPARTA PRAHA x BARCA ACADEMY WARSAW
10:40SK SIGMA OLOMOUC x FC BANÍK OSTRAVA
11:30SK SLAVIA PRAHA x AC SPARTA PRAHA
12:20BARCA ACADEMY WARSAW x SK SIGMA OLOMOUC
13:10FC BANÍK OSTRAVA x AC SPARTA PRAHA
14:00SK SLAVIA PRAHA x BARCA ACADEMY WARSAW
14:50AC SPARTA PRAHA x SK SIGMA OLOMOUC
15:40BARCA ACADEMY WARSAW x FC BANÍK OSTRAVA
16:30SK SIGMA OLOMOUC x SK SLAVIA PRAHA
17:20VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

Hlavní partner turnaje:

Další informace o turnaji naleznete zde

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články