Informace pro fanoušky do Budějovic

V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Přečtěte si informace k utkání v Českých Budějovicích, v příštích dnech ještě budeme článek doplňovat o další informace, proto doporučujeme nadále sledovat tento článek!

Vstupenky na zápas v prodeji od pátku

Vstupenky jsme rozdělili mezi fanouškovské organizace (Odbor přátel, Tribunu Sever, Fanklub) a část vstupenek budou k dispozici v předprodeji pro permanentkáře! Předprodej začne na pokladnách č.4 v Edenu v pátek 15. října od 14:00 a pokud se vstupenky v pátek nevyprodají, budou v sobotu od 10:00 ve volném prodeji. Otevírací dobu pokladen naleznete v sekci Vstupenky. Na 1 permanentku bude možné zakoupit max. 2 vstupenky. Každá osoba pak může přijít s max. 2 permanentkami. Jedna osoba tedy může zakoupit maximálně 4 vstupenky. Cena vstupenky je 300 Kč a platba je možná pouze v hotovosti.

Na stadion se dostanou i děti a to do sektoru vedle sektoru hostí (sektor C). Děti do 6 let mají vstup zdarma bez nároku na místo, děti od 7 do 15 let mají vstup na zvýhodněnou vstupenku. Tyto vstupenky máme na pokladně v prodeji za 100 Kč v limitovaném množství 10 ks.

Jedete-li na výjezd

  • Autem

Adresa stadionu je Střelecký ostrov 3, 370 21 České Budějovice. Pokud se na zápas chystáte autem, můžete auto zaparkovat buďto přímo u sektoru hostí, nebo u prodejen Lidlu a Billy. Parkoviště naleznete na mapě níže.

  • Busem

Fanklub plánuje vypravit autobus, informace brzy zveřejní na svém webu. S domácím klubem jednáme o tom, aby fanoušci mohli být vysazeni před zápasem i vyzvednuti po zápase přímo u stadionu. Během zápasu bude autobus parkovat na parkovišti u Sportovní haly.

  • Vlakem

Tribuna Sever plánovala výjezd vlakem, nicméně na trase je daný víkend výuka kvůli údržbě. Aktuálně probíhá jednání zda bude možné vlakem cestovat přímo, nebo zda Tribuna Sever vypraví autobusy. Informovat budeme do úterý.

Pochod

Informace k pochodu můžete najít níže, detaily upřesníme podle dopravy fanoušků vlakem/busem.

Přístup do sektorů Slavie

Pro fanoušky Slavie bude připraven sektor hostí, který má samostatný vstup (viz náhled níže). Vstup do sektoru hostů bude otevřen od 14:00, ve stejný čas se otevírá i celý stadion. Žádáme naše fanoušky, aby dorazili k sektoru včas, aby stihli projít přes bezpečnostní kontroly do hlediště ještě před začátkem utkání.

Mějte na paměti, že diváci přítomní na sportovních utkáních jsou povinni nosit na utkáních ochranný prostředek dýchacích cest (nos, ústa), kterým je respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2, KN 95).

Bezpečnostní kontroly při vstupu

Na stadion je zakázáno vnášet předměty, kterými by mohla být jakkoliv ohrožena bezpečnost osob a zázemí na stadionu nebo samotný průběh utkání. Upozorňujeme na zákaz vnášení pyrotechniky, alkoholických nápojů a nápojů ve skleněných a plastových lahvích, tyčí, sprejů a parfémů. Do sektoru nemusí být vpuštěni zjevně podnapilí fanoušci, kteří neprojdou namátkovou kontrolou na alkohol.

Vlajky je možné věšet v sektoru pouze na místech, kde vlajky nebudou překrývat reklamní bannery.

Během zápasu přímo sektoru hostí budou ve spolupráci s bezpečnostní agenturou domácího klubu působit rovněž slávističtí stevardi. Budou řádně označeni vestami s logem Slavie.

Sledujte aktuální informace

Pro další informace na zápas doporučujeme sledovat twitterový účet i facebookovou skupinu Slavia výjezdy!

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články