Mohamed Tijani odchází na hostování do Teplic

Slávistický obránce Mohamed Tijani odchází do Teplic, kde bude hostovat během jarní části letošní sezony.

Čtyřiadvacetiletý obránce Mohamed Tijani, který pochází z Pobřeží Slonoviny, začínal v českém fotbale ve Vyškově, odkud přestoupil do Jihlavy. V polovině sezony 2019/20 přišel do Slavie na hostování. Za sešívané tehdy naskočil do dvou ligových utkání a v létě pak stvrdil svůj trvalý přestup podpisem smlouvy. 

První polovinu minulé sezony strávil na hostování v Liberci, kde odehrál osm zápasů ve FORTUNA:LIZE a pět utkání v Evropské lize. V zimě musel podstoupit operaci předního zkříženého vazu a absolvovat dlouhou rekonvalescenci. Jarní části sezony stráví na hostování v Teplicích, které se momentálně nachází na předposledním místě ligové tabulky, kde načerpá potřebnou herní praxi.

Aktuálně

Slávistický Den dětí v Měcholupech

včera
Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Pozor, pálí Lingr. V lize letos hned čtrnáctkrát

včera
Nejlepší střelec sešívaných ve skončeném ročníku FORTUNA:LIGY? Ondřej Lingr. 175 centimetrů vysoký záložník prožil z osobního pohledu životní sezonu, v domácí soutěži pálil do černého hned čtrnáctkrát. Jak a proti komu?

Hráči na hostování: Velký souhrn

před 2 dny
Jak se v uplynulé sezoně dařilo hráčům Slavie na hostování se dočtete v našem závěrečném velkém přehledu.

Další články