Slávistky zahájily zimní přípravu

Dovolená skončila, hráčky Slavie vstoupily do zimní přípravy na jarní část sezony. Na jejím startu se pod vedením trenéra Michala Kolomazníka hlásilo 23 hráček.

Fotbalistky Slavie vstoupily do zimní přípravy, kdy se budou připravovat na jarní část sezony z čela tabulky s tříbodovým náskokem před Spartou. V přípravě jsou naplánovaná čtyři přípravná utkání. Před startem jarní ligové části sezony je čeká na konci února čtvrtfinále poháru FAČR proti Pardubicím, liga startuje 5.3. domácím utkáním proti Lokomotivě Brno.

„Na začátek přípravy se moc těším, v týmu máme nového kondičního trenéra Lukáše Stránského, přípravu pod jeho vedením absolvujeme poprvé. Fotbal i kolektiv v kabině mi už chyběl, snažila jsem se udržovat kondici hraním jiných sportů a před samotným startem přípravy plnila individuální kondiční plán,“ popsala své pocity před startem přípravy kapitánka týmu Diana Bartovičová.

Do přípravy nastoupí 23 hráček včetně 5 talentovaných dorostenek, Julie Freislerová, Kateřina Vithová, Nikola Pražienková, Lucie Bendové a Albína Gorektiková. 

Aktuálně

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

​Únor bude hodně ostrý. Vítání nováčků jsem si užil

včera
​Aleš Mandous se v Portugalsku ohlédl za výjimečným podzimem v jeho podání, soutěživostí, která pohání brankářský tým Slavie, vítání nováčků i svých osobních cílech do jarní části sezony.

TOTÁLN! HATTRICK. Všechny díly na Slavia TV

před 2 dny
Prožijte nezapomenutelný ročník 2020/21 ještě jednou! Pětidílný seriál TOTÁLN! HATTRICK má za sebou všech pět epizod. Připomeňte si je v článku.

Další články