Tréninkový zápas v Algarve vyhráli modří

Slávisté v sobotu odehráli na soustředění v portugalském Algarve mezi sebou tréninkový zápas. Utkání hrané na 2x45 minut skončilo výhrou „modrého“ týmu 3:1.

Modří úvodní půli vyhráli dvoubrankovým rozdílem, prosadil se Michael Krmenčík, pro kterého palebnou pozici připravil Lukáš Masopust, a Ivan Schranz. Slovenského útočníka našel na zadní tyči centrující Srdjan Plavšić.

Sešívaný tým o pauze dvakrát vystřídal, Denis Alijagič nahradil Nicolae Stancia a Filip Horský přepustil své místo Denisi Višinskému. Poslední jmenovaný dokázal snížit na 1:2, závěrečné slovo si ale vzal pár vteřin před koncem Jakub Hromada.

V té době už byli na hřišti také Kryštof Obadal a Filip Blecha, kteří střídali za Michaela Krmenčíka s Ibrahimem Traorém.

Zápas na dva poločasy po 45 minutách tak skončil vítězstvím modrých 3:1. V průběhu sobotního odpoledne vám přineseme rozsáhlé pozápasové ohlasy a sestřih utkání. 

MODRÝ TÝM: Mandous – Plavšić, Kačaraba, Talovjerov, Masopust – Hromada, Madsen – Lingr, Traoré (Blecha), Schranz – Krmenčík (Obadal)

SEŠÍVANÝ TÝM: Kolář – Oscar, Prebsl, Ousou, Ekpai – Samek, Holeš – Horský (Višinský), Stanciu (Alijagič), Ševčík – Tecl

BRANKY: Krmenčík, Schranz, Hromada - Višinský

Fotogalerie

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články