Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

Úvodní gól zápasu obstaral právě po průniku na levé straně rychlonohý křídelník přesnou trefou. Také u druhého gólu zápasu sehrál Plavšić klíčovou roli, když jeho krásný centr dokázal skvělou hlavičkou umístit do branky Michael Krmenčík.

„Teď hraju na jiném postu, než jsem zvyklý, protože musím pomoct týmu. Proto jsem tady. Jsem hodně rád za to, že mi ty zápasy vyšly a oba jsem vyhrál,“ těší srbského rychlíka Srdjana Plavšiće.

Třetí gól červenobílého týmu obstaral po centru Lingra z pravé strany Ivan Schranz. Za modrý tým z penalty snížil Denis Alijagić, ale v závěru dal konečnou podobu výsledku 4:1 Ondřej Lingr.

„Hrají dva podobně silné týmy, o to zajímavější je to hrát. Podle mě je to víc intenzivní než normální zápas. Naběháme víc kilometrů, máme hodně protiútoků. Myslím si, že je to dobrá příprava na ligu,“ říká nová posila  Maksym Talovjerov.

Slávisty čeká na portugalském soustředění v neděli ještě jedno tréninkové utkání. Z něj přineseme nejen sestavy týmů, ale i sestřih.

Fotogalerie

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články