ONLINE: Od 19:00 v Ostravě proti Baníku

Ve čtvrtém kole nadstavbové části hrají slávisté od 19:00 na půdě Baníku Ostrava, do základní sestavy se vrací Petr Ševčík.

Pro předposlední utkání sezony v Ostravě udělal trenér Jindřich Trpišovský hned šest změn oproti domácímu duelu se Slováckem. Na levém kraji obrany startuje Srdjan Plavšić, který v neděli nádherně otevřel svůj střelecký účet ve Slavii, na pravé straně hraje Taras Kačaraba. 

Kompletně obměněná je ofenzivní čtveřice, na křídlech hrozí nejlepší střelec sešívaných Ondřej Lingr a navrátilec Petr Ševčík, podporu Yiry Sora na hrotu zajišťuje Ibrahim Traoré. 

Ze zdravotních důvodů chybí Ivan Schranz, Alexander Bah, Lukáš Provod, Lukáš Masopust, Jan Bořil, a Michael Krmenčík. Petera Olayinku vyřadila nemoc.

Utkání začíná v 19:00 a v přímém přenosu ho odvysílá O2 TV Sport

Sestava: Mandous – Kačaraba, Ousou, Kúdela, Plavšić – Holeš, Hromada – Ševčík, Traoré, Lingr – Sor
Lavička: Kolář, Talovjerov, Tecl, Samek, Fila, Oscar, Madsen

TEXTOVÝ ONLINE PŘENOS SLEDUJTE ZDE

Pokud nejste na stadionu a nemáte k dispozici O2 TV Sport, můžete se nechat zápasem provést Radiem Slavia. To nyní naladíte i na vašich mobilních zařízeních skrze aplikaci CZ Radio!

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články