Čtěte pozorně: Změny v registracích na www.slavia.cz

V poslední době bohužel často dochází k zneužívání uživatelských registrací. Registrace umožňují přispívat do diskuze, chatu, známkovat hráče či volit Hvězdu měsíce. Abychom do budoucna tomuto nešvaru, který obtěžuje slušné návštěvníky, zabránili, přistoupili jsme s okamžitou platností ke změnám. Více v článku.
Vážení návštěvníci serveru www.slavia.cz,

v poslední době bohužel často dochází k zneužívání uživatelských registrací. Registrace umožňují přispívat do diskuze, chatu, známkovat hráče či volit Hvězdu měsíce. Abychom do budoucna tomuto nešvaru, který obtěžuje slušné návštěvníky, zabránili, přistoupili jsme s okamžitou platností ke změnám v registraci nových uživatelů.

Nové podmínky (viz níže) se zpětně dotknou i starších registrací. Uvědomujeme si však, že tento krok může mnoha čtenářům využívání služeb www.slavia.cz znepříjemnit. Proto se nové podmínky začnou na starší registrace vztahovat až k 20. listopadu 2003.

Co se tedy stane? Ve čtvrtek 20. listopadu v 7:00 hodin proběhne kontrola všech dosavadních registrací. Na případnou opravu vámi zadaných údajů je tedy víc jak měsíc. Registrace, které nebudou k 20.11. splňovat níže uvedené podmínky, budou smazány. Zároveň rozešleme všem uživatelům nové heslo (na e-mailové adresy zadané při registraci). Toto heslo lze později kdykoliv změnit.

Věříme, že uvedené změny přijmete s pochopením. Naším cílem je zabránit jednoúčelovému vytváření desítek nicků jedním uživatelem, zahlcování diskuzních fór a manipulacím při hlasováních.

Budete-li mít jakýkoliv dotaz nebo narazíte-li po 20. listopadu na problém, napište našim programátorům.

Saša Kliment
redakce www.slavia.cz

Podmínky registrace:
Na jednu emailovou adresu je možné zaregistrovat jen jeden nick.
Nick nesmí mít méně než čtyři znaky.
Nick nesmí obsahovat diakritiku a mezery.
Nick se nesmí skládat jenom z čísel.
Heslo musí mít minimálně pět znaků.
Heslo nesmí být stejné jako nick.
Heslo nesmí obsahovat diakritiku a mezery.
Heslo se nesmí skládat pouze z čísel.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články