Juniorka zajíždí do Teplic

V desátém kole ČFL se slávistické B-mužstvo střetne s rezervou Teplic. „Čeká nás soupeř, který je v tabulce u samého dna. Přesto bude zápas náročný,“ říká trenér Luděk Klusáček a vzápětí vysvětluje proč. „Teplice hrají na velmi malém a hrbolatém hřišti, což dává prostor množství osobních soubojů. Fotbal tam bolí. Naopak je zase málo místa pro kombinaci.“
V desátém kole ČFL se slávistické B-mužstvo střetne s rezervou Teplic. „Čeká nás soupeř, který je v tabulce u samého dna. Přesto bude zápas náročný,“ říká trenér Luděk Klusáček a vzápětí vysvětluje proč. „Teplice hrají na velmi malém a hrbolatém hřišti, což dává prostor množství osobních soubojů. Fotbal tam bolí. Naopak je zase málo místa pro kombinaci.“ O tom, že utkání proti zatím druhému nejhoršímu týmu soutěže nebude jednoduché, svědčí i další fakt. „Protože je reprezentační přestávka, dá se předpokládat, že domácí nastoupí posílení,“ doplňuje Klusáček.

Na severu Čech se náš kouč bude muset obejít bez trojice fotbalistů. Dlouhodobě mimo jsou stále brankář Podaný, záložník Vondráček a útočník Jirásek. Doplnit by nás však mělo několik členů širšího kádru áčka.

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články