V prosinci další ročník Memoriálu Josefa Bicana! | SK Slavia Praha

V prosinci další ročník Memoriálu Josefa Bicana!

Stejně jako každý rok, i letos se v hale v Edenu uskuteční prestižní dorostenecký turnaj o pohár Josefa Bicana. Slavia bude o víkendu 13. a 14. prosince obhajovat loňské prvenství, kdy ve finále porazila Mladou Boleslav...
Stejně jako každý rok, i letos se v hale v Edenu uskuteční prestižní dorostenecký turnaj o pohár Josefa Bicana. Slavia bude o víkendu 13. a 14. prosince obhajovat loňské prvenství, kdy ve finále porazila Mladou Boleslav. Turnaj hráčů ročník 1987 a mladších bude mít tradičně silné obsazení, vedle domácích fotbalistů vedených koučem Mišovcem se představí Sparta, Bohemians či německý 1.FC Norimberk. „Věřím, že budeme dobře připraveni a že se klukům znovu podaří získat zlato,“ říká Jiří Plíšek, technický ředitel akce, jinak trenér slávistického A-dorostu.

Krom klání fotbalových nadějí je pro diváky na nedělní odpoledne před zápasem o třetí místo a finále připraven exhibiční duel mezi starou gardou Slavie a týmem osobností.