Odveta finále 1. ligy žen mezi Spartou a Slavií on-line!

V sobotu od 14:00 hodin nastoupí slávistky k odvetnému finálovému zápasu na hřišti Sparty, odvěkého rivala červenobílých. Slavia má rázně nakročeno k titulu, v prvním duelu zvítězila 2:0. Podaří se našim fotbalistkám v tréninkovém centru Strahov obhájit mistrovskou trofej z minulého roku? Odpověď můžete znát jako první. Na www.slavia.cz vám nabídneme on-line přenos...
V sobotu od 14:00 hodin nastoupí slávistky k odvetnému finálovému zápasu na hřišti Sparty, odvěkého rivala červenobílých. Slavia má rázně nakročeno k titulu, v prvním duelu zvítězila 2:0. Podaří se našim fotbalistkám v tréninkovém centru Strahov obhájit mistrovskou trofej z minulého roku? Odpověď můžete znát jako první. Na www.slavia.cz vám nabídneme on-line přenos.

Neotevře-li se vám okno s přenosem automaticky, klikněte zde.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články