Manažer Josef Jinoch se sešel s Pavlem Kukou

Slávistický manažer Josef Jinoch se v úterý odpoledne sešel s útočníkem Pavlem Kukou. Na společné schůzce řešili případné další působení zanedlouho šestatřicetiletého fotbalisty v klubu...
Slávistický manažer Josef Jinoch se v úterý odpoledne sešel s útočníkem Pavlem Kukou. Na společné schůzce řešili případné další působení zanedlouho šestatřicetiletého fotbalisty v klubu. „Vyměnili jsme si informace, rozhodnutí ještě nepadlo,“ řekl Jinoch. Zároveň se čeká na návrat generálního ředitele Vladimíra Lešky, který je v současné době v Portugalsku. O tom, zda Kuka zůstane, se rozhodne do konce června, kdy mu končí smlouva. „Platí to, co jsme prezentovali již dříve – Slavia vyhodnocuje všechny parametry, sportovní i ekonomické,“ řekl tiskový mluvčí Alexandr Kliment.

Foto: Martin Malý

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

včera
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

včera
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články