Slávisté jsou v plném tréninku

Tři dny tvrdé přípravy mají za sebou fotbalisté Slavie. „Zatím se věnujeme hlavně kondici a testování jednotlivých hráčů,“ říká trenér Josef Csaplár. Slávisté běhají v oboře Hvězda, posilují, hrají squash a tenis, chodí plavat. „Snažíme se tréninky co nejvíce zpestřit. Vymýšlíme spoustu různých cvičení. Volíme princip vysokého individualismu,“ zdůrazňuje kouč...
Tři dny tvrdé přípravy mají za sebou fotbalisté Slavie. „Zatím se věnujeme hlavně kondici a testování jednotlivých hráčů,“ říká trenér Josef Csaplár. Slávisté běhají v oboře Hvězda, posilují, hrají squash a tenis, chodí plavat. „Snažíme se tréninky co nejvíce zpestřit. Vymýšlíme spoustu různých cvičení. Volíme princip vysokého individualismu,“ zdůrazňuje kouč.

S přístupem hráčů je trenér spokojen. „Někdo se dostane do formy dřív, někomu to trvá déle. Ale všichni chtějí pracovat, v tom není problém,“ podotýká Csaplár, jenž si také pochvaluje tréninkové podmínky na Strahově. „Jsou super, vyhovují fotbalistům i realizačnímu týmu,“ vysvětluje.

Jak si vedou fotbalisté po zranění? „Patrik Gedeon s Adautem jedou naplno. U Pavla Fořta to ještě bude chvíli trvat. Trénuje individuálně. Co nemůže dělat kvalitou, nahrazuje kvantitou,“ přibližuje situaci Csaplár.

Již v sobotu čeká slávisty první přípravný zápas proti Pardubicím, duel se hraje v Kožlí od 17:30. „V první řadě je to oslava pro zdejší občany a zpestření pro hráče. Samozřejmě je možné, že nás některý z mladších fotbalistů příjemně překvapí,“ poznamenává kouč. Do utkání zbývají ještě dva dny. „Závěr týdne bude herní, dáme do toho i trochu taktiky,“ uzavírá Csaplár.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články