Martin Latka nastoupil za jednadvacítku

Česká reprezentace do jednadvaceti let remizovala v Kyjevě se svými vrstevníky z Ukrajiny 1:1. Do přípravného utkání nastoupil i slávista Martin Latka, na hřišti vydržel ve stoperské dvojici s Kleinem celý zápas. V pátek je na programu odveta, hraje se opět v Kyjevě...
Česká reprezentace do jednadvaceti let remizovala v Kyjevě se svými vrstevníky z Ukrajiny 1:1. Do přípravného utkání nastoupil i slávista Martin Latka, na hřišti vydržel ve stoperské dvojici s Kleinem celý zápas. V pátek je na programu odveta, hraje se opět v Kyjevě.

Ukrajina - Česko 1:1 (0:0)
Branky: 59. Gladkij - 84. Mikolanda.
ČR: Buček - Kaufman (73. Dosoudil), Latka, Klein, Kadlec - Petržela (73. A. Besta), Sivok, Limberský (62. Mikolanda), Hlavatý (90. Koukal) - Jun (80. Neuwirth), Varadi (62. Volešák). Trenér: Škorpil.

Foto: Martin Malý

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

dnes
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

dnes
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

dnes
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články