O Jindřicha Skácela se zajímají Drnovice

O gólmana Jindřicha Skácela se zajímají Drnovice, kde čtyřiadvacetiletý fotbalista již dříve hrával. Slavia s prvoligovým nováčkem jedná o přestupu. Další slávisté se možná vydají na hostování do druholigových klubů...
O gólmana Jindřicha Skácela se zajímají Drnovice, kde čtyřiadvacetiletý fotbalista již dříve hrával. Slavia s prvoligovým nováčkem jedná o přestupu. Další slávisté se možná vydají na hostování do druholigových klubů.

Záložníci Filip Herda a Lukáš Kreuz a útočník Tomáš Hašler by mohli zamířit do Kladna, kde působí bývalý kapitán Slavie Jan Suchopárek. Hašlera by uvítali i v Bohemians a Ústí nad Labem. O Milana Zachariáše projevila zájem Viktoria Žižkov.

O novinkách vás budeme informovat.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články