Béčko remizovalo s Klatovy

Slávistická juniorka, která minulý víkend zahájila přípravu, sehrála další přátelský duel. Tentokrát nastoupila v Žínkovech, kde je na týdenním soustředění, proti divizním Klatovům. Utkání skončilo 2:2...

První půle slávistům vyšla. Krátce po úvodním hvizdu sice o gól prohrávali, ale stav dokázali především zásluhou kvalitního napadání otočit. Ve 28. minutě se zmocnil míče ve středu pole Martin Zachariáš, sólem přes půl hřiště se dostal až k brankáři, kterého přehodil, a vyrovnal. O deset minut později jsme přidali druhý zásah. Bálek přihrál podél vápna Otočkovi, jenž se z voleje trefil do šibenice. Po přestávce jsme mohli rozhodnout, Jirásek však svoji akci do úspěšného konce nedovedl, a tak nás Klatovy potrestaly vyrovnávací brankou.

"Utkání splnilo přípravný charakter. Mělo velmi dobrou úroveň, soupeř byl kvalitní. Jsem spokojený hlavně s prvním poločasem, kdy jsme dokázali obrátit nepříznivý vývoj,“ uvedl trenér Pavel Trávník. Kouč si zatím přípravu pochvaluje. „Vše je bez problémů, drobné zdravotní potíže mají pouze Stibůrek s Mejzlíkem,“ řekl Trávník. „Dobře na mě působí i noví hráči. Gagula si pomalu zvyká na systém hry. Umí výborně hlavou, připomíná mi Ašanina. Příjemně jsem také překvapený u Bauera a Studíka,“ uzavřel.

Slavia - Klatovy 2:2 (2:1)
Branky Slavie: 28. Mar. Zachariáš, 38. Otočka
Sestava Slavie: Diviš (46. Podaný) – Parys (Budějský), Gagula (70. Vondráček), Studík, Mar. Zachariáš (46. Urban) – Stejskal (46. O. Dubský), Musil (46. Kotrba), Vondráček (46. T. Dubský), Bauer – Otočka (46. Tomajko), Bálek (46. Jirásek)