Po víkendu soustředění v Nymburce, odjede „předligový“ kádr

Slávisté vstupují do další fáze letní přípravy. Po sobotním utkání s polským Górnikem Zabrze, klubem, který vede český kouč Werner Lička, odcestují v pondělí na týdenní soustředění do sportovního střediska v Nymburce...
Slávisté vstupují do další fáze letní přípravy. Po sobotním utkání s polským Górnikem Zabrze, klubem, který vede český kouč Werner Lička, odcestují v pondělí na týdenní soustředění do sportovního střediska v Nymburce.

Podle slov manažera A-týmu Josefa Jinocha se na cestu vydá již zúžený kádr, který by se měl blížit tomu ligovému. „Odjedou hráči, se kterými počítáme do mistrovské sezóny,“ upřesnil Jinoch.

Zároveň se řeší odchody některých fotbalistů širšího kádru, především do druholigových celků. Na Kladně již trénují záložníci Filip Herda a Lukáš Kreuz, jejich hostování by se mělo dotáhnout v příštím týdnu. Na zkušenou by mohli odejít i Tomáš Hašler (Kladno, Bohemians, Ústí n.L.) a Milan Zachariáš (V. Žižkov).

Stále ještě není rozhodnuto o osudu středopolaře György Józsiho, jenž na jaře ve Slavii hostoval ze Zalaegerszegu. Kluby spolu stále jednají o jeho dalším působení. V nejbližší době pak proběhne schůzka se záložníkem Martinem Zbončákem, jehož angažmá v Dynamu Moskva je nejisté.

Rozhovor s trenérem Josefem Csaplárem zobrazíte kliknutím zde.Foto na úvodní straně: mihaal

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články