Juniorka si poradila s Doubravkou

Čtvrté přípravné utkání během sedmi dnů sehrála nově tvořící se slávistická rezerva v sobotu proti Doubravce. O vítězství Slavie rozhodl Tomáš Jirásek, který ve druhém poločase nasázel soupeři všechny čtyři branky svého mužstva...
Čtvrté přípravné utkání během sedmi dnů sehrála nově tvořící se slávistická rezerva v sobotu proti Doubravce. O vítězství Slavie rozhodl Tomáš Jirásek, který ve druhém poločase nasázel soupeři všechny čtyři branky svého mužstva.

„Přes velké vedro mělo utkání tempo, především v prvním poločase. V tom jsme ale naše dvě výborné šance, kdy šel Bálek sám na bránu, nevyužili a prosadili se až po přestávce. Jsem spokojený s počtem branek i s přístupem hráčů,“ uvedl trenér Pavel Trávník. Kouče potěšil také útočník Jirásek, který během necelé půlhodiny vstřelil čtyři branky. „Jsem rád, že se chytil,“ řekl Trávník.

Doubravka - Slavia B 0:4 (0:0)
Branky: 49., 61., 74. a 77. Jirásek
Sestava Slavie: Podaný (46. Diviš) - Budějský, Gagula (46. Parys), Vondráček (46. Studík), Mar. Zachariáš - O. Dubský (46. Kotrba), Musil, T. Dubský - Urban (46. Otočka), Bálek (46. Jirásek), Tomajko (46. Bauer)

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články