Václav Koloušek se léčí, navštívil i spoluhráče

Záložník Václav Koloušek, který se od května léčí z akutní leukémie, byl na několik dnů propuštěn do domácího ošetřování. Navštívil i přípravný zápas Slavie v Horkách nad Jizerou, kde se červenobílí utkali ve středu s Mladou Boleslaví...
Záložník Václav Koloušek, který se od května léčí z akutní leukémie, byl na několik dnů propuštěn do domácího ošetřování. Navštívil i přípravný zápas Slavie v Horkách nad Jizerou, kde se červenobílí utkali ve středu s Mladou Boleslaví.

Nyní osmadvacetiletý Koloušek podstoupí další léčbu v pražském Ústavu hematologie a krevní transfuze. Podle dostupných informací probíhá doposud léčení bez komplikací.

Aktuálně

B-tým: Těsná porážka s Vyšehradem

včera
Sešívané béčko nenavázalo na sérii pěti výher a v doma prohrálo s dobře bránícím Vyšehradem těsně 1:2. Jediný gól Slavie vstřelil Martin Douděra.

Tarasovi patří velký dík, náš výkon se zlepšoval

před 2 dny
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vítězství nad Libercem o těžkopádném vstupu do utkání, bojovném soupeři, návratu Miroslava Stocha do Edenu i nadějné spolupráci Jana Kuchty a Michaela Krmenčíka. A smekl před obětavostí Tarase Kačaraby.

Museli jsme vyhrát a obnovit naše sebevědomí

před 2 dny
Peter Olayinka oslavil návrat do základní sestavy a svůj 100. start v nejvyšší české fotbalové soutěži vstřelenou brankou. Proti Liberci pečetil výhru 3:1.

Další články