Manažer Josef Jinoch se sešel s Martinem Zbončákem

Manažer slávistického A-týmu Josef Jinoch se v Praze sešel se záložníkem Martinem Zbončákem. Důvodem setkání bylo případné angažmá zanedlouho devětadvacetiletého fotbalisty ve Slavii. „Jednali jsme spolu, nyní čekáme, jak se věci vyvinou v Dynamu,“ potvrdil Jinoch...
Manažer slávistického A-týmu Josef Jinoch se v Praze sešel se záložníkem Martinem Zbončákem. Důvodem setkání bylo případné angažmá zanedlouho devětadvacetiletého fotbalisty ve Slavii. „Jednali jsme spolu, nyní čekáme, jak se věci vyvinou v Dynamu,“ potvrdil Jinoch.

Zbončákovým současným zaměstnavatelem je Dynamo Moskva. Jeho další osud v týmu je nejasný, nový trenér s ním podle zpráv z tisku nepočítá, stejně jako s jeho dvěma českými spoluhráči Martinem Haškem a Stanislavem Vlčkem.

Martin Zbončák získal s Libercem v mistrovské sezóně 2001/2002 titul pod současným trenérem Slavie Josefem Csaplárem. V zimě 2003 přestoupil do Sparty, odkud se za necelý rok vydal do Moskvy.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články