Fotbalisté jsou v Nymburku

V pondělí krátce před polednem dorazili slávisté do sportovního centra v Nymburku, kde absolvují pětidenní herní soustředění. Do středočeského města odcestoval zúžený kádr s nímž hlavní kouč počítá i do mistrovských duelů. Během pobytu budou fotbalisté trénovat dvoufázově. Trenéři se chtějí zaměřit především na technicko-taktické prvky...
V pondělí krátce před polednem dorazili slávisté do sportovního centra v Nymburku, kde absolvují pětidenní herní soustředění. Do středočeského města odcestoval zúžený kádr s nímž hlavní kouč počítá i do mistrovských duelů. Během pobytu budou fotbalisté trénovat dvoufázově. Trenéři se chtějí zaměřit především na technicko-taktické prvky.

Slávisté v Nymburku sehrají jedno přípravné střetnutí s druholigovými Bohemians. Souboj s klokany se uskuteční v úterý v 11:00. V sobotu – den po soustředění – zamíří Slavia do Freistadtu, kde minulý rok nastoupila proti Rapidu Vídeň. Tentokrát změříme síly s jiným rakouským týmem SV Pasching.

Po návratu do Prahy budou slávisté pokračovat v přípravě na strahovském stadionu. Dolaďovat formu budeme 31.7. v německém Fürthu, kde se střetneme s místním druholigovým týmem.

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články