Rezerva porazila Čáslav

Slávistická juniorka se v sobotu utkala v přípravném duelu s nováčkem ČFL z Čáslavi. Zvítězili jsme 2:1, naše branky vstřelili v prvním poločase navrátilci z hostování v Xaverova Bálek a Stibůrek. Zápas odchytal slovenský gólman Gramblička, jenž je ve Slavii na testech...
Slávistická juniorka se v sobotu utkala v přípravném duelu s nováčkem ČFL z Čáslavi. Zvítězili jsme 2:1, naše branky vstřelili v prvním poločase navrátilci z hostování v Xaverova Bálek a Stibůrek. Zápas odchytal slovenský gólman Gramblička, jenž je ve Slavii na testech.

„Zápas se hrál za velkého vedra. Čáslav byla kvalitním soupeřem. Spokojenější jsem s první půli, kdy se nám lépe dařil přechod do útoku,“ uvedl trenér Pavel Trávník.

Slavia B - Čáslav 2:1
Branky Slavie: 13. Bálek, 17. Stibůrek z pen.
Sestava Slavie: Gramblička - Studík (46. Parys), Stibůrek (46. Budějský), Gagula (46. Mil. Zachariáš), Mejzlík (46. Mar. Zachariáš) – Otočka, Musil (46. Kotrba), Vondráček, Bauer – T. Dubský (46. O. Dubský), Bálek (46. Jirásek)

Aktuálně

Čekám vyrovnaný zápas, soupeř je skvěle sehraný

včera
Před čtvrtečním zápasem Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa hodnotil Jindřich Trpišovský aktuální stav kádru, přednosti soupeře i zápasová očekávání.

Musíme se soustředit na sebe a jít zvítězit

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek zápas Evropské konferenční ligy s Maccabi Haifa. Utkání vyhlížel na středeční tiskové konferenci záložník Ondřej Lingr.

Ve čtvrtek od 18:45 proti Maccabi Haifa

včera
Sešívané čeká ve čtvrtek třetí utkání skupiny Evropské konferenční ligy, které odehrají proti izraelskému Maccabi Haifa. Zápas vyhlíží Jindřich Trpišovský a Ivan Schranz.

Další články