Slavia uzavřela novou smlouvu se společností Adidas

V minulých dnech Slavia úspěšně uzavřela jednání se společností Adidas, prestižním výrobcem sportovního vybavení. Nový kontrakt byl podepsán na dva roky. „Podmínky smlouvy jsou špičkové. Spolupráce si velmi vážíme,“ řekl generální ředitel klubu Vladimír Leška...
V minulých dnech Slavia úspěšně uzavřela jednání se společností Adidas, prestižním výrobcem sportovního vybavení. Nový kontrakt byl podepsán na dva roky. „Podmínky smlouvy jsou špičkové. Spolupráce si velmi vážíme,“ řekl generální ředitel klubu Vladimír Leška.

Slavia a Adidas k sobě patří již přes deset let, první smlouva byla uzavřena v roce 1994. „Adidas ve světě fotbalu znamená prvotřídní kvalitu. Jsme rádi, že jsme se zařadili po bok prominentních smluvních partnerů Adidasu jako Schalke 04, Ajax, Olympique Marseille či AC Milán,“ uvedl marketingový ředitel Slavie Jiří Vrba.

Obě strany připojily své podpisy pod nový kontrakt nedlouho před začátkem nové sezóny. „Je to dáno také tím, že náš partner chtěl mít jistotu, že investuje do správného klubu i v souvislosti s korupčními aférami, které hýbou českou kopanou,“ vysvětlil Vrba.

Se startem ročníku 2004-2005 přichystal Adidas několik novinek. Mužstvo bude například trénovat a hrát svá domácí utkání se známým balónem Roteiro, oficiálním míčem nedávno skončeného mistrovství Evropy. Obměnou prošly i dresy. „Na předsezónní tiskové konferenci představíme nový design tradičního slávistického dresu. Fanoušci se mohou těšit i na nezvyklé zbarvení dresu pro venkovní zápasy,“ prozradil Jiří Vrba.

Aktuálně

Ve středu od 19:00 dohrávka v Edenu s Olomoucí

dnes
Sešívané čeká ve středu od 19:00 v domácím prostředí dohrávka 3. kola FORTUNA:LIGY se Sigmou Olomouc. Zápas vyhlíží asistent trenéra Jaroslav Köstl a Oscar Dorley.

Fair Play Cup: Po výhře v derby bronz i cena pro NEJ hráče

včera
V sobotu 23. října proběhl v tréninkovém centru v Edenu tradiční mládežnický turnaj Fair Play Cup. Turnaje se zúčastnilo deset týmů z Čech, Moravy i zahraničí. Slávisté skončili na třetím místě i s cenou pro nejlepšího hráče.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

včera
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

Další články